ECSITE 2018 mess

ECSITE 2018 mess

TMD Exhibition osales ECSITE 2018 messil, mida peetakse üheks olulisemaks muuseumide ning teaduskeskustele suunatud ürituseks maailmas. Tänavune ECSITE toimus Šveitsi linnas Genf.

TMD Exhibitions oli väljas enda interaktiivse messiboksiga. Interaktsioon koosnes projektsioonis nint puutetundlikest ekraanidest. Peamine interaktsiooni eesmärk oli näidata uue nurga alt seda, kuida tehisintellekti ning masinõpet on võimalik kasutada innovatiivselt ning uuenduslikult arhitektuuri ning disaini valdkondades.

Messiboks koosnes graafiliselt kujutatud majade siluettidest. Kolm maja olid ilma fassaadita. Külastaja eesmärgiks oli programmi ning väga lihtsa kasutajaliidese abil paigutada maja fassaadile aknad, uksed, rõdud ning muud sobilikud elemendid. Kasutaja sai oma sisendit anda 24-tollise puutetundliku ekraani abil, mis asus seinast mõne meetri kaugusel. Genereeritud fassaadi kuvati seejärel tühjale seinal asuvale siluetile.

Peamine sõnum – tulevikus võime me maju ning muud visuaalset sisu luua väga lihtsate kasutajaliideste kaudu viisil, et masin teeb meie eest suurema osa tööst ära ning kasutajatel jääb seeläbi rohkem aega tegeleda muude tegevustega.

See interaktsioon oli koostöö projektsioonist, planeerimisest, tehnilisest lahendusest (miniPC koos kahe ekraani väljundiga, projektor ning puutetundlik ekraan), arendusest ning innovatiivsetest ideedest, mida tutvustati külalistele mängulisel moel.

Messil osalemist toetas: